TÉMĚŘ SLUNNÝ WORKSHOP S L'OCCITANE

Friday, April 07, 2017


Potvrdit účast na 3 hodinovém workshopu od značky L'Occitane pro mě znamenalo si vzít volno v práci. Ale jsou akce, které zkrátka stojí za vyčerpání jednoho dne dovolené :). A víte co vám povím, takovéhle dny miluju. Udělám dost restů, vyřídím si spoustu věcí a navíc se právě můžu pustit do blogování.

Workshop L'Occitane sliboval představení nové vůně plné slunečních paprsků, byl k tomu vybrán perfektní prostor s výhledem na Prahu v 8. patře Černé labutě. Co ale aprílové počasí nechtělo, bylo zataženo a celé dopoledne pršelo. Ale tak nějak to vůbec nevadilo, atmosféra byla skvělá, ráda jsem se zas viděla s ostatníma blogerkama a povídání marketingové a PR zástupkyně přírodní francouzské kosmetiky z Provence ve mně vyvolával pocit dokonalé práce. Hned bych se sebrala a do Provence jela, užívala si krásnou přírodu, sluníčko a poslouchala o všech těch ingrediencích, které L'Occitane používá. 90% ingrediencí pochází přímo z Provence.

O čem ale workshop vůbec byl? Hlavně o představení nové vůně Terre de Lumiére, kterou vytvořily tři renomované parfumérky. Je to vůně dvou tváří, inspirovaná světlem v Provence, s esencí slunečních paprsků zlaté hodiny, cože je ten moment, kdy je obloha zalitá odstíny zlaté barvy, krása nabírá na intenzitě a podívaná dosahuje svého vrcholu. Při vytváření této vůně probíhal dlouhý výzkum u mnoha žen a značka zjišťovala, co ženy od parfému očekávají.
Výsledky od žen z 11 zemí říkají:
#1 klid a vyrovnanost
#2 cítit se sexy a atraktivně
#3 projev osobnosti a sebevědomí
#4 třešnička na dortu a cítit se krásná
#5 útěk ke vzpomínkám a přírodě
#6 protože se líbí mému partnerovi
#7 energie a vitalita
#8 čistota a svěžest celý den

L'Occitane se zcela odlišila od ostatních značek a sáhla po kombinaci #1, #5 a #7. Vznikla první gurmánsko-aromatická vůně. Zcela nová vonná skupina plná kontrastů a paradoxů. Moje sympatie si získala.

Pokud vás zajímá přímo složení, je následující:
HLAVA
Bergamot
Semena Ambrette
Růžový pepř

SRDCE
Levandulový med

TĚLO
Akácie
Esence z hořkých mandlí
Fazole Tonka
Bílé pižmo

V řadě TERRE DE LUMIÉRE najdete kromě vůně v 50 a 90 ml dále sprcháč, tělové mléko, balzám na ruce a mýdlo. Buďte ve střehu, brzy (veeelmi brzy) pro vás budu mít na instagramu soutěž o 50ml vůně a dvě tělová mléka :).
To ale nebylo všechno. Pak se slova ujal fotograf Petr Klapper, který právě takový západ slunce dokáže vyfotit tak, že vás to okamžitě vtáhne. Povídal nám o tom, jak a co fotí a ukazoval triky s mobilní aplikací Snapseed, kde se dá opravdu s fotkou kouzlit. Naučila jsem se opět něco nového.
Díky za takovéhle fajn akce.
S Luckou z The Hubs. Bonusovku s větrem ve vlasech jste doufám viděli na mém facebooku :D
 
Krásné video na závěr!


Elite  Bloggers - Content Marketing

2 COMMENTS ♥

Blog Archive