MÍT SVŮJ STYL, KDYKOLIV A KDEKOLIV

Saturday, May 20, 2017


Některý reklamy, potažmo kampaně na mě fungují dobře. Nemyslím v tom smyslu, že si jdu hned danou věc koupit, ale že mě zkrátka osloví a zaujmou. Občas to jsou totiž reklamy třeba na auta, který jsou fakt krásně zpracované :D. Před pár měsíci mě fakt upřímně zaujala nová PANDORA kampaň DO. Příběh, hudba, zpracování... nádhera. Vždycky jsem měla radost, když v televizi běžela (přiznání). A teď nechci zabalit článek s tématem Pandora do hezkých řečí, tady to totiž může být naprosto bez obalu a jelikož se značkou Pandora spolupracuji už pár let, tentokrát mě spojení s kampaní DO potěšilo tedy dvojnásob.

Tentokrát v kampani jde o šperky až na druhém místě. To první obsazují ženy a jejich postavení. Zkrátka aby se chovaly tak, jaké opravdu jsou a dělaly, co je baví. A musím říct, že to je heslo, které teď vyznávám ještě víc než dřív. S těhotenstvím jsem spoustu věcí přehodnotila, spoustu věcí vnímám jinak. Jsem víc nad věcí a užívám si všechno intenzivněji.

Teď ale zpátky k DO kampani...skládá se z 6 pilířů a já jsem si vybrala DO STYLE, zkrátka styl je něco, co do mého života patří.  Styl o vás vypovídá také to, jaké jste. Najít svůj styl není samozřejmost a mnohdy to může pěkně trvat. Styl se mění, vyvíjí a hlavní je ho vnímat a pracovat s ním. To, jak se oblékáme neuvěřitelně ovlivňuje, jak se chováme, vystupujeme a jak se cítíme. O tom jsem už nejednou psala. Ale je to vážně tak, proto je tolik důležité si užívat svůj styl a jakmile se cítíte své, sebejisté v tom, co nosíte, bude to z vás vyzařovat a to nám sluší nejvíc. 

Já módu miluju, užívám si jí a v těhotenství se cítím se svým tělem úplně skvěle, oblečení dostává zas jiný rozměr (a to i doslova :D) a jen proto, že jsem těhotná se nebudu omezovat v tom, co nosím. Je pro mě samozřejmě teď nejvíce důležité pohodlí, a to fakt, ale ono skutečně jde najít kombinaci pohodlí i stylu. Takže žádný stres. Pořád se můžu cítí svá, pořád si můžu užívat svůj styl, jen teď více poslouchám své tělo.

K outfitu jsem zkombinovala šperky Pandora v růžovém kovu, mém oblíbeném a podle mě se hodí úplně ke všemu a to včetně kombinace s jinými kovy.

Co vy a váš styl? Hledáte ho, máte ho, vnímáte ho? Myslete na to, že je jedno, jestli to, co nosíte je momentálně podle aktuálních trendů, vůbec to není jen o trendech, ty můžou být jen doplňkem. A také není nutné umět svůj styl pojmenovat, víc než název svého stylu vnímejte to, z čeho se skládá. :)

triko/ t-shirt - TOPSHOP
vesta/ vest - MISHE
kalhoty/ pants - ASOS (maternity)
boty/ shoes - KENZO via LUISAVIAROMA
šperky/ jewelry - PANDORA

5 COMMENTS ♥

 1. Na to, v jakém stylu se cítím nejlépe, jsem přišla teprve nedávno, skoro ve třiceti :)
  Ty skříně máš otevřené v pokoji nebo je to sólo šatna?

  Simple living: Mých 7 zdravých návyků

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nikdy není pozdě :).

   Je to samostatná šatna místnost.

   Delete
 2. Hezký outfit i šperk. Zajímavý článek..

  ReplyDelete
 3. Ahoj, Pandoru take miluji. Jinak co se tyka jinych znacek a obchodu kde rada nakupujes? Ja nejradsi zde https://www.goldeligius.cz/ , protoze tam maji opravdu originalni sperky a za dobrou cenu.

  ReplyDelete

Blog Archive