DOCELA JINÉ LÉTO A LETNÍ PLÁNY

Thursday, June 29, 2017


Snad ani jako školák jsem se tak netěšila na letní prázdniny, které mě právě čekají. Po 8 a půl letech full time práce, kdy jsem opravdu denně fungovala klasicky od rána do večera v práci, v určitých obdobích hodně i včetně víkendů, žádné home office, se teď těším na to, že se primárně budu věnovat jiným věcem.
Z určitého pracovního tempa nevyjdu ani po odchodu z práce, budu se věnovat blogování, také schůzkám a ještě další práci, ale o tom až později. Vše bude ale v mé vlastní režii, nejvíc se budu soustředit na své těhotenství a práci si rozložím podle toho, jak budu mít čas a chuť pracovat a jak se budu cítit.

V souvislosti s kampaní DO značky Pandora jsem se rozhodla s vámi podělit o své letní plány.
Postupně si je zapisuji do notýsku a patří do nich i cestování, jako třeba cesta do Karlových Varů na festival, do Rakouska kochat se přírodou a hlavně navštěvovat častěji rodinu.
Svůj notýsek věnovaný miminku se plní seznamem, co vše chceme a máme pořídit a zařídit, jak budeme budovat pokojíček a přepírat všechny ty roztomilé oblečky a to jsou aktivity, které mě momentálně zajímají ze všech nejvíc.
Chci se ale samozřejmě věnovat i sobě a manželovi a užívat si náš společný čas naplno, ať už při cestách, na výletech, doma, na zahradě nebo při některých pracovních povinnostech.
Také mám seznam míst, kam se chystám vyrazit na snídani nebo brunch, ať už s kamarádkami, manželem a nebo s radostí i sama s notebookem a poznat tedy nová místa a třeba i chutě.

Kampaň #DoPandora jste určitě už registrovali, ať už u mě, jiných blogerek, v časopisech, televizi, na sociálních sítích.., spadá do ní i letní kolekce, která je úchvatná, svěží a plná barev. Barvy mě letos baví víc než dříve. A když sahám po klasických odstínech, nebráním se alespoň barvám v  doplňcích.
Kampaň DO oslavuje ženy a zdaleka není postavena jen na špercích jako takových, ale právě ukazuje ženskost, ke které šperky bezesporu patří, za všech možných okolností.
Posledně jsem v souvislosti s touto kampaní psala o stylu a o tom, jak důležité ten svůj poslouchat, tentokrát jsem se rozepsala o svých letních plánech, které budou ve znamení hesla #DoExplore, což je jeden z šesti pilířů kampaně.  

A jaké jsou vaše letní plány?

Šaty / dress - MONKI
Boty / shoes - H&M
Šperky / jewelry - PANDORA
Brýle / sunglasses - KOMONO
Kabelka / bag - CHANEL (LUXURYBAGS)

6 COMMENTS ♥

 1. Moje letní plány: cvičit, vařit, cestovat, zdokonalovat se v italštině, šrotit se na fce zkoušky a číst maturitní četbu :D zááábavičky

  ReplyDelete
 2. Ahoj Evi len som sa chcela opýtať či sa venujes cvičeniu v tehotenstve? poprípade akému?
  dakujem za opdpoved
  natali

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj, koukala jsem na youtube na nějaká videa těhotenské jógy, tak jsem párkrát zkoušela nějaké cviky, ale jinak necvičím. Jediné co, že každý den mám pohyb formou chůze, někdy delší, někdy kratší. Ale na cvičení se necítím. :)

   Delete
 3. Manžel je ve Varech pracovně? http://img.blesk.cz/img/1/full/3529244_.jpg

  ReplyDelete
 4. na fotkách ti to sluší ;) treba si niekedy aj oddýchnuť alebo aspoň trochu zjednodušiť program dňa, určite si to budeš pochvaľovať :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 5. Super článok! Ty chodíš do práce a pritom stíhaš aj blogovanie? A ešte také úžasné blogovanie, krásne články, úžasné fotky. Naozaj klobúk dole!

  ReplyDelete

Blog Archive