HORKÉ POČASÍ V TĚHOTENSTVÍ

Thursday, June 22, 2017


V době těhotenství samozřejmě čelím různým dotazům. A teď, po pár dnech, kdy začaly fakt letní teploty se mě mnoho lidí ptalo, jak to zvládám. Rozhodla jsem se, že když se mě ptají lidé kolem, že vám o tom něco napíšu i tady.

Samozřejmě horko teprve začalo a ještě nás čeká celé léto, ale musím říct, že mi slunečné dny a teplo okamžitě zajišťuje dobrou náladu, zpívám si v autě, usmívám se na lidi a navíc se teď setkávám s tak super lidmi v rámci navazování nových pracovních kontaktů, že jsem z toho taky neustále nadšená.

ALE, je jasné, že pobyt venku v tomhle parnu momentálně není nic moc pro mě, tak jsem ráda, že jsem jednak mobilní a že hlavně nemusím nikde moc dlouho pochodovat. Na druhou stranu si opravdu užívám příjemné kavárny, restaurace, dávám si spoustu pití, takže denně vypiju několik litrů vody a domácích limonád. Také jsem ráda, že bydlíme v domku, ve kterém je příjemně a večer trávím na terase. V těhotenství jsem se naučila 100% poslouchat své tělo a dělám vše jen to, na co se cítím, takže když potřebuji, jedu prostě domů, natáhnu se, dám si nohy nahoru a je mi v tu ránu dobře.

V těhotenství také víc než kdy jindy oceňuji pohodlnost, ale pořád v ní hledám i styl. Takže díkybohu za to, že obchody jsou plné volných šatiček a zajímavých pantoflí. Také mi teď dělá radost taková "drobnost", jako nákup skvěle padnoucí pohodlné podprsenky :)). Z toho se dokážu opravdu velmi upřímně radovat a hned mi tenhle fakt zlepší den :).

Já jsem nikdy moc nebyla na horké počasí, ale letos konečně nemusím řešit, jestli v super letních věcech vypadám tlustě, jestli mám nafouklé břicho, jestli bude hodně vadit, že ukazuji své nohy.. Tak nějak doufám, že jsou lidi tolerantní a nikomu nevadí, že nemám nohy jak modelka, ale všichni chápou, že je nebudu schovávat ve 30 stupních v kalhotách. Zkrátka, cítím se báječně a letní módu si v těhotenství užívám :).

Krásný začátek léta všem.

šaty/ dress - ZARA
kabelka/ bag - CÉLINE (z LUXURYBAGS.CZ)
pantofle/ shoes - ZARA
brýle/ sunglasses - MANGO

8 COMMENTS ♥

 1. Ty jsi tak krásná! <3

  ReplyDelete
 2. Vypadáš skvěle, sluší ti bříško. :))

  ReplyDelete
 3. vyzeráš naozaj krásne, veľmi ti tehotenstvo sluší ;) ty vôbec nemáš mať prečo mindráky z postavy :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 4. Ejvi jak tyhle saty jdou velikostne? Oversized? Diky

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jj, jsou oversized, mam je ve velikosti S :)

   Delete
 5. Ah, to ti nezávidím, je mi dost nepříjemně i v "normálním" stavu, věřím, že v těhotenství to musí být horší.

  Poklud máš zájem, mám pár tipů na přežití horkých letních dnů: link

  ReplyDelete

Blog Archive