NOVÉ VLASY / KOUZLO OLAPLEXU

Tuesday, June 20, 2017


Určitě si někdo z vás pamatuje můj článek z dubna, kdy jsem psala o svých plánech s vlasy. A přesně od té doby jsem několikrát tohle téma řešila ve svém okolí a radila se a promýšlela... A pak už jsem byla objednaná a těšila se. Jak dlouhý čas jsem byla objednaná, o to víc jsem si byla jista, že změnu vlasů chci, že chci na léto být víc blond.
Mé přání tedy bylo zesvětlení,  studenější blond odstín a zachování odrostu, ale jen malého. Dostala jsem pár doporučení, kam zajít, dlouho jsem to promýšlela a na základě doporučení kamarádky jsem zkusila jejího kadeřníka Petra Nováka v Advance studio na Vinohradský.

Nevím, jestli to bylo tím, jak na mě Petr působil od prvního momentu jako naprostý profík, nebo i těhotenstvím, ale vůbec jsem se nebála, jak vlasy dopadnou. Zatím co dřív bych se desetkrát ujišťovala o výsledku a vlastně se ho trošku obávala, protože zkušenosti mám různé, teď jsem asi díky těhotenství nastavena tak, že tohle už nejsou věci, které mě rozhází i kdyby to dopadlo všelijak. To ale samozřejmě neříkám, že mi byl výsledek jedno. To vůbec, i proto jsem tak dlouho řešila, kam půjdu. Ale zkrátka šla jsem do neznáma s naprostou důvěrou a klidem.

Také jsem se dopředu hodně informovala o OLAPLEXU na který se stejně jako v několika salonech i v Advance studiu specializují. Jelikož jsme zesvětlovali, OLAPLEX byl jasnou volbou.
Ono je důležitý podotknout, že OLAPLEX NENÍ barva, ani zesvětlovací prášek, ale je to směs, která se do barev a dalších směsí přidává. Takže jeho přidáním kadeřník zabráním tomu, aby se vlasy při procesu ničily. Zesvětlování byl vždycky strašák, právě kvůli tomu, že zbavuje vlasy pigmentu, tím pádem jim dává zabrat a právě OLAPLEX tohle řeší a proto jsou vlasy i po zesvětlení pevné, lesklé a tolik se nelámou.
OLAPLEX není testován na zvířatech a je 100% veganský a jeho použití je naprosto bezpečné, protože neobsahuje žádnou nebezpečnou látku.
Zpátky k procesu přímo u mých vlasů. V křesle jsem sice strávila téměř 6 hodiny a to je tedy můj rekord, ale ten den jsem měla na kadeřníka vyhrazeno dostatek času, nebyl tedy problém. Můj drahý manžel mi donesl jídlo a pití, takže jsem se měla skvěle.
Petrova práce mě nadchla a už ze studia jsem datlovala kamarádce na whatsappu, že jeho práce je úplně umělecké dílo. Finální odstín po zesvětlení mi ladil ze 4 tónů, aby odstín i přechod z odrostu byl co nejvíc přirozený. Petr si skutečně s vlasy vyhrál a byl neuvěřitelně precizní. Pak jsem si ještě nechala zastřihnout konečky a výsledek byl na světě. Cítím se báječně.
Teď se o vlasy starám krom své vlasové kosmetiky maskou Maria Nila Pearl Silver, abych co nejdéle udržela studený odstín.9 COMMENTS ♥

 1. Petr má zlaté ručičky :)
  Mas krásné vlasy :)

  ReplyDelete
 2. wow, ten preliv je naozaj skvelý a veľmi sa ti takto vlasy hodia :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 3. Moc pěkné:) taky bych už po zkušenosti neodbarvovala bez olaplexu

  ReplyDelete
 4. Je to úplně super! :) můžu se zeptat na kolik tě tohle barvení vyšlo? chtěla bych něco podobného, ale moje kadeřnice mi pokusem o tohle totálně zničila vlasy a zůstalo to opravdu jen u pokusu :( takže sháním někoho opravdu šikovného :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem tentokrát neplatila, byla jsem pozvaná od Olaplexu. Ale hádám, že by to nebyla malá částka. To uvidím, až půjdu příště :) Ceník mají na webu, ale pak záleží, co vše ti dají, což mě tam kromě olaplexu i mixoval právě i hodně odstínů a tak. Každopádně vlasy mám v perfektním stavu a fakt jsem nadšená, takže tady ti vlasy rozhodně nezničí :).

   Delete
 5. Ahoj ejvi, vypadá to výborně, opravdu moc pěkné. :) Chtěla jsem se tě zeptat na brazilský keratin. Před pár lety jsi tu o něm psala článek a výsledek byl parádní, tak by mě zajímalo, jestli jsi se k němu ještě někdy vrátila a jestli bys ho doporučila. Potřebovala bych vlasy zregenerovat, ale ten olaplex se asi používá jenom při barvení/odbarvování vlasů.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Brazilský keratin jsem zkoušela už hodně dávno. Bylo to ale jen jednou. Bylo to fajn, vlasy byly hladké a rovné pár měsíců. Ale znovu jsem to nechtěla, přišly mi po nějaké době vlasy až moc "ulízlé" :D.
   Nicméně Olaplex je něco jiného a ten si můžeš nechat dát jen jako kůru, není to jen při barvení nebo odbarvování :).

   Delete

Blog Archive