SMĚR KARLOVY VARY

Sunday, July 02, 2017


Tak a mně začaly prázdniny. Tedy nejvyšší čas hned někam vyrazit. S dvěma kamarádkami dnes odjíždíme na pár dní do Karlových Varů na festival, kde jsou naši manželé pracovně. Už se mi stýská, takže se na manžela strašně těším a těším se na to, že s holkama pořádně pokecáme. Jedna z nich je také těhotná a druhá má ročního chlapečka.
Zatím co v loňských letech jsem se těšila hlavně na letní atmosféru s drinkem v ruce, teď se těším na procházky, jídlo, bezkofeinové Nespresso a hlavně filmy..:)
Jak to tak bývá, na festival odjíždí vždycky "půlka Prahy", takže se těším i na lidi, které jsem delší dobu neviděla a právě ve Varech by se nám to mohlo podařit.
A jsem fakt ráda za naše nové rodinné kufry American Tourister. Jsou tři, velký, střední a příruční. Možná jste před časem viděli mé instastories, když mi kufry přišly. Manžel odjel na 9 dní s tím největším, já si na pár dní beru ten střední, protože vždycky tahám spoustu oblečení, protože prostě nevím, na co budu mít náladu :). Je to mnohem pohodlnější, než malý kufr a spousta tašek a také jsem si splnila sen, konečně máme kufry se 4 kolečkama, to je tak strašně pohodlný. Pro někoho už samozřejmost, pro mě opravdu nová věc a je to fakt super.
No, tak my jedeme a těším se, pokud se tam potkám s někým z vás.

Krásný začátek července vám přeji.

TRIČKO / TOP - PRIMARK
SUKNĚ / SKIRT - PRIMARK
BOTY / SHOES - VERO MODA via ANSWEAR
KABELKA / BAG - CÉLINE via LUXURYBAGS
BRÝLE / SUNGLASSES - KOMONO
KUFR / LUGGAGE - AMERICAN TOURISTER

1 COMMENTS ♥

  1. Tiež máme s priateľom American Tourister, tie najmenšie do lietadla a úplna spokojnosť! Ja mám štorkolieskový a on dvoj a ten môj je omnoho pohodlnejší. Na začiatku som chcela dvoj, ale nemali tú farbu čo som chcela a tak som zobrala štvor a som vďačná že ten dvoj nemali, lebo štvorkolieska sú omnoho lepšie.:)

    ReplyDelete

Blog Archive