TAJEMSTVÍ JEDNÉ KOŠILE

Saturday, July 15, 2017


Když jsem koncem března dostala pozvánku na grand opening obchodů Gant, Karl Lagerfeld a Barbour na Chodově, spolu s pozvánkou mi přišla tahle úžasná košile Gant s výšivkami. Byla v obale a já ji nejprve viděla jen složenou a s označením velikosti XS. V tu dobu už jsem samozřejmě věděla, že jsem těhotná, ale okolí zatím ne, ještě bylo brzy. Ale já už se v tu dobu uchylovala k volnějším vrškům, protože jak jsem psala, poměrně rychle na mě těhotenství bylo znát. Nejen, že už jsem měla malé bříško, ale měla jsem i větší prsa. No, takže jsem se samozřejmě velikosti XS zhrozila, ale po rozbalení jsem zjistila, že je košile oversized a fakt se mi ulevilo :).
Pak jsem se viděla s Anetkou z Gantu, která mi říkala, že snad mi nevadí, že košile je taková velká, ale že je to fakt XS a že menší tedy není. V duchu jsem jásala a jí jsem řekla, že mám volnější vršky radši, takže úplně super a přesto, že jsem měla možnost si na opening půjčit něco jiného z obchodu, řekla jsem, že právě ta košile je ideální, že půjdu v ní :).
3 týdny po openingu jsem oznamovala těhotenství a samozřejmě mi psala právě i Anetka z Gantu a dostaly jsme se tedy na téma košile a jak jsem to v ní pěkně zamaskovala a pobavilo mě, že mi psala, že prý jsme byly celkem asi 3, kdo tuhle košili nosil jakože #jsemtěhotnaaleještětomaskuju.
No a hele, jsem v 7. měsíci a košile XS mi pořád je :D. Je to asi jediná XS věc, která mi momentálně je :DDD. Nicméně to mi připomíná, že pro vás brzy připravím shrnující článek za 2. trimestr. Nějak to utíká.

košile / shirt - GANT
kabát / coat - COS
džíny / jeans - H&M (maternity)
kabelka / handbag - REBECCA MINKOFF
boty / shoes - H&M
brýle / sunglasses - &OTHER STORIES

6 COMMENTS ♥

 1. Košile pojede s vámi do porodnice :-D

  ReplyDelete
 2. Košile ti moc sluší! :)

  ReplyDelete
 3. košieľka je krásna :) veľmi ti to tehotenstvo sluší ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 4. V první řadě musím říci, že těhotenství ti ohromně sluší, jsi krásná maminka! :-) A košile? Ta je skvělá!! :-)

  ReplyDelete
 5. Takéto univerzálne kúsky sú najlepšie :P Krásna mamina :)

  Viki Ceglédyová

  ReplyDelete

Blog Archive