LÁSKA | NAŠE TĚHOTENSKÉ FOTKY

Tuesday, August 15, 2017


O těhotenských fotkách jsme měli s manželem jasnou představu. Respektive, věděli jsme co nechceme a naše přání bylo mít na památku fotky s bříškem zachycující to štěstí a lásku, kterými jsme naprosto nadopováni. Můj styl znáte, víte, že na ateliérové focení si nepotrpím a raději mám to reálné, venkovní a hlavně v oblečení, takže si rovnou užívat i módu, kterou miluju.

Volba fotografa byla také jasná. S Jonatanem Janem jsme se poznali před více než dvěma lety, když nám fotil zásnubní fotky. Všechno si sedlo od prvního momentu. Sedli jsme si jako lidi a jeho práce nás okamžitě přesvědčila, protože to s námi zkrátka uměl. Takže se stal zároveň naším svatebním fotografem a tedy i celá moje knížka pro nastávající nevěsty, která mi vyšla v lednu tohoto roku obsahuje fotky od Jonatana.

Takže tentokrát musel Jonatan přijmout výzvu, protože jsme si ho najali na těhotenské focení a my jsme už dopředu věděli, že se můžeme spolehnout na skvělý výsledek i když jsou jeho parketou hlavně svatby a cestování.

Místo jsme navrhli my, na Divokou Šárku máme s manželem dávnou vzpomínku na naše takové ještě neoficiální rande, oba jsme tedy na tomhle místě teď byli po docela dlouhé době a mělo to úchvatnou atmosféru. Focení nám vyšlo na horký den, který měl úžasný západ slunce s růžově zbarvenou oblohou, takže o kulisy bylo postaráno :). Jonatan si umí pohrát s venkovním světlem tak, že tady není potřeba žádných retuší. A to mě celkově na jeho práci baví, že nás nijak neupravuje, abychom vypadali jako někdo jiný.

Já jsem si před focením objednala šaty a doufala, že se trefím do velikosti. Přeci jen v těhotenství je občas těžké odhadnout jakou momentálně velikost potřebujete a tyhle nebyly úplně za hubičku, takže když přišly, spadl mi kámen ze srdce, protože mi padly skvěle a jsem z nich nadšená. A jak jsou příjemné!! Odkaz vám dám pod fotky.
Fotit jsme šli tedy až večer, přes den jsem si zašla k Barče do Beauty Baru na make-up, který mi i přes vedro a několik hodin vydržel. To je další člověk, na kterého se můžu spolehnout, Bára umí udělat tak skvělý make-up, že mi je vždycky líto se večer odlíčit :).
Vlasy jsem si večer před focením navlnila, ehm, ale jelikož bylo vedro a mně je teď v těhotenství ještě větší než normálně, vlasy mi stejně zvlhly a narovnaly se, ale ve výsledku mi to vůbec nevadí, je to prostě reálné a vystihuje to ten moment.

Teď už se můžete tedy podívat na výběr mých nejoblíbenějších a jsem zvědavá, co vy na to :).

Krásný den!

foto: Jonatan Jan
make-up: Beauty Bar by Bara K.
já: šaty ASOS, náhrdelník  TIFFANY & Co.
manžel: košile a kalhoty COS, boty TOD'S, brýle - RAY BAN, klobouk TONAK

19 COMMENTS ♥

 1. Nádherné fotky :)
  Hodíte se k sobě, ať vám láska a štěstí vydrží :)

  ReplyDelete
 2. Ejvi, nádherné fotky. Přesně takové by se mi taky líbily, žádný nahý pupek s botičkama, jen čistá láska :-)

  ReplyDelete
 3. Ejvi, vidím tolik lásky <3 nádhera!!! Budete mít dokonalou památku a my čtenářky se budeme těšit i na nějaký newborn fotečky, které následují po těhotenských :-) Jste krásná dvojice a budete strašně hezká rodina, Veru

  ReplyDelete
 4. Přesně tak to má být...romantické, něžné, plné lásky. Ty "sexy" těhotenské fotky, to není nic pro mě :D

  TP-Bloggers

  ReplyDelete
 5. Krasné fotečky :) Ejvi jaké to máš na sobě stíny a rtěnku prosím?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stíny bohužel nevím, ale na puse mám tužku na rty Rimmel Exaggerate odstín 018 :)

   Delete
 6. Nádherné fotky a úplně posvátná atmosféra toho, co je v životě nejdůležitější.

  ReplyDelete
 7. Moc Vám to sluší a fotky vystihují přesně co mají. Lásku, těšení se na to malé bábetko. <3

  ReplyDelete
 8. Jedním slovem, dokonalost! :)

  ReplyDelete
 9. ..krásny príbeh a veľa lásky ide z vašich fotiek..držím palce a želám veľa zdravíčka budúcim rodičom a malému babatenku <3 <3 <3

  ReplyDelete

Blog Archive