ŽENA ŽENÁM

Tuesday, August 01, 2017


Ahoj Srpne :). Jsem tu s dalším článkem a fotkami, které jsem si moc užila, jen já, samospoušť a otevřená střešní okna dokořán, která mi vpouštěla do ložnice v pozdní odpoledne příjemný vzduch. Bylo to focené minulý týden, kdy samozřejmě šlo mluvit o příjemném vzduchu, proudil a byl svěží.

Focení realizuju když mám čas, prostor a náladu. Články pak píšu nejraději později večer nebo naopak hned ráno. Jsem vlastně moc ráda, že mi do blogové cesty přicházejí i různé možnosti na spolupráce, které mě inspirují k tématům, protože mě tak nakopnou se rozepsat.

Jsou kampaně, potažmo spolupráce, které mi činí vyloženě radost a proto se s nimi ráda spojuji. Líbí se mi jejich poslání a tím je třeba spolupráce s Pandorou. Kampaň DO, která oslavuje ženy jako takové, stále ještě běží a já vám s radostí představuji své třetí, poslední téma, a to jsou ŽENY a jejich síla.

Nejsem feministka a nikdy jsem ani k tomuhle označení neměla blízko. Myslím, že je příliš striktní a příliš zavazující. Ale velmi si cením každé ženy, která je schopná se seberealizovat a něco dokázala. Spousta žen mi je inspirací a například jsou to ty, které se nebály, vrhly se do vlastního podnikání, stejně tak to jsou ženy, které jsou dobrými matkami, ale třeba i ty, které mají svůj styl a nehledí na to, co mu říká okolí.
Většinou to ale beztak souvisí, alespoň podle mého názoru, právě i s tou druhou polovičkou. Tedy s milujícím partnerem, který nás podporuje, který vše s námi prožívá. Protože schopná podnikatelka také potřebuje vedle sebe oporu se kterou si popovídá, když je v úzkých, která ji pochválí, když se jí daří, která ji pomůže, když potřebuje. Stejně tak ženy, matky, potřebují protějšek, aby vytvořily zázemí svým dětem a tak milující rodinu.
Síla nás žen spočívá v tom, jak moc si věříme, jak moc dokážeme ustát určité situace a jaké lidi kolem sebe máme. Je to zkrátka všechno se vším.
Já sama se nyní cítím silnější než kdy dřív. Samozřejmě myšleno po té psychické stránce, protože o fyzické se to pochopitelně říct nedá. Jsem v období, kdy si daleko více věřím ve všem, co dělám, kdy se soustředím na těhotenství, myslím na svou budoucí roli matky a zároveň mám podnikatelský záměr, který chci realizovat, ale všechno nechávám plynout jak přichází, na pilu netlačím a uvidím, co a kdy klapne. Na prvním místě je můj osobní život, moje rodina, protože věřím, že když je žena šťastná, spokojená, zdravá a v milujícím prostředí, jde pak všechno daleko lépe. Není o čem diskutovat, že nová role, role mámy, bude něco, na co se člověk beztak nepřipraví, ale myslím, že pozitivní přístup ještě nikomu nikdy neublížil. :) Takhle se snažím přistupovat ke všemu, do čeho se teď pouštím. Protože negativismus a negativní lidé nám akorát sílu ubírají a vysávají nás. Takže holky, myslete pozitivně, buďte své a cokoliv budete chtít, to dokážete. A když náhodou ne, vzpomeňte si na známé moudro, že co nás nezabije, to nás posílí.

A na odlehčení to zakončím tím, ať se podíváte na ty rozkošné šperky Pandora, protože k danému tématu jsem schválně volila ryze ženské prvky. Jedná se o novou kolekci, která už je v prodeji a myslím, že každá žena se v ní najde, ať už jde o šaty, podpatky, psaníčko, rtěnka nebo třeba jen to šampaňské :).

                                                            
ŠPERKY - PANDORA
KOŠILE - LINDEX
KALHOTY -  H&M

4 COMMENTS ♥

 1. Nádherné fotky, těhotenství ti sluší. Krásná dospělá žena :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A to je krásný komentář!! Moc za něj děkuju ♥ :)

   Delete
 2. ..veľmi pekný článok Ejvi, želám ti veľa úspechov do podnikania a veľa lásky a trpezlivosti v roli maminy. 😘

  ReplyDelete
 3. Krásny článok a krásne fotky. Ja som v poslednej dobe (vlastne už je to aj dlhšie) tak nejak na hrane čo sa týka psychickej a fyzickej pohody a aj preto som pred rokom si urobila blog, chcela som robiť niečo kreatívne aby mi to pozdvihlo náladu. Teraz som tam už pár mesiacov ani neťukla a keď čítam tvoje super inšpiratívne články bolo by super ak by sa ti niekedy chcelo napísať niečo o tom čo ťa motivuje, inšpiruje, možno nejaké tipy, rady a tak, ako si ty začala a prečo.... A ak sa ti chce môžeš mi poslať nejakú kritiku na môj blog puzzleyourlife.com naozaj to veľmi ocením. Som rada že som natrafila od kamarátky na tvoj blog! Ďakujem za to čo zdieľaš a nech sa ti ďalej v tom darí tak ako doteraz!

  ReplyDelete

Blog Archive