PŘITAŽLIVÁ PURE XS VŮNĚ + SOUTĚŽ

Thursday, September 14, 2017


Jak už jsem psala na instagramu v úterý, tak teď si opravdu užívám ten čas, kdy se můžu zastavit na zajímavé akce, také věnovat čas blogerským aktivitám a tedy být bloger na plný úvazek, než se pustím do své nové role mámy.
Pokud to čas dovolí, tak mě na různé akce doprovází manžel a to jsem ze všeho nejradši, po jeho boku se cítím nejlépe. Obzvlášť teď, když už jsem často unavená a potřebuju cítit oporu vedle sebe.
No a jelikož jsem byla pozvána na seznámení s novou vůní Paco Rabanne Pure XS a abych s ní seznámila i vás, poprosila jsem ho, aby šel se mnou, protože je to vůně pro muže, takže to dávalo maximální smysl. Co vám budu povídat, mně spousta pánských vůní voní, mnohdy víc než vůně dámské u kterých jsem hodně hodně vybíravá. Takže jsem chtěla znát i názor z druhé strany.
Celkově pánské vůně značky Paco Rabanné prý patří z dlouhodobého hlediska k jedněm z nejprodávanějších. Proto si myslím, že pokud třeba hledáte vůni pro svého partnera, darováním téhle vůně své drahé polovičce rozhodně nic nepokazíte.

Novinka PURE XS má hned na úvod úchvatnou sametovou tmavě modrou krabičku, stejně tak flakonek je krásný a praktický tím, že víčko se nesundavá úplně, ale jen se vyklápí.
Odborně je vůně popisována tak, že je plná života, přitažlivá a svěže orientální s trvalým protikladem mezi chladem a teplem, jemností a intenzitou.

Pokud mluvíme přímo o složení, tak to je: tymián, skořice, vanilka, kůže likér, pižmo, myrha, zázvor.K vůni vznikla taková "podia" před Sephorou, a to konkrétně v OC Nový Smíchov, kde bylo právě v úterý a středu, v pátek a sobotu (15. - 16. 9.)  bude stejné zákoutí v Centrum Černý Most. Můžete si tam vůni přijít otestovat, nechat se vyfotit a rovnou soutěžit.
Do 17. 9. je totiž novinka Pure XS exkluzivně k dostání jen v Sephoře.

A teď k SOUTĚŽI, která by vás mohla zaujmout a která také trvá do neděle 17. 9.

Nahrajte fotku na instagram s hashtagy: #vyhrajpurexs #purexs #ExcessiveMe
každý den vybírají jednoho výherce, který získá Paco Rabanne Pure XS 50 ml a stylový batoh Paco Rabanne, který můžete vidět za dvě fotky níže.

0 COMMENTS ♥

Blog Archive