MAM MAMINKÁM A DĚTEM + VELKÁ SOUTĚŽ

Friday, February 16, 2018Když mi přišel balík věcí MAM do soutěže, hned jsem si dělala poznámky, které z těch produktů budu zase potřebovat i pro nás :D. Protože tahle značka dělá opravdu skvělé věci. Některé z nich už taky máme. Některé už používáme, jiné čekají na svou premiéru, až bude Edgarek větší.

Věřim, že pokud jste těhotné nebo už máte miminko, tak rakouskou značku MAM znáte. Mně osobně je sympatická celá její filozofie a proto už s ní několik měsíců s radostí spolupracuji. Na trhu je už více než 40 let. Všechny výrobky vyvíjí společně s odborníky z oblasti medicíny a výzkumu, podporují individuální vývoj dítěte a usnadnění jeho každodenního života. Navíc dávají důraz na kombinaci funkce a designu.

Tak jsem si tak vymyslela pro vás soutěž a MAM mi to splnil. Soutěžit se bude na mém instagramu a to o dva balíčky. Jeden pro nastávající a čerstvé maminky a druhý pro maminky s větším miminkem. Abyste věděli, co v jednotlivých balíčcích najdete, tak vám tady každý produkt tady popíšu. Tak čtěte dále :).


BALÍČEK BABY 1 - pro těhotné a maminky s malým miminkem.
Všechny těhotné nebo čerstvé maminky určitě uvítají tuhle výbavičku, která obsahuje spoustu praktických a zároveň moc hezkých věcí. A jak vždycky říkám, i kdyby snad něco z toho už u vás doma bylo, tak to se nikdy neztratí. Já dost věcí mám dvakrát, protože něco tahám v autě/přebalovací tašce a něco mám doma. Protože pamatujte si to pořád, že co chcete vzít někam s sebou, že jo :). Tak jdeme na to a představíme si každý jeden produkt zvlášť.

Uvítací set v dárkové kazetě. Barva je neutrální, takže vhodná pro holčičku i chlapečka. Obsahuje 2x antikolikovou lahvičku na 160 ml, jednu antikolikovou láhev 260 ml, 1x dudlík a 1x klip na dudlík.

Láhve Anti-Colic mají odstranitelné dno s ventilem a zajišťují tak klidný tok výživy. Lahve mají silikovnové savičky. Samozřejmě značka MAM 100% podporuje kojení, ale ať už bude situace jakákoliv, bude potřeba dokrmovat, nebo tak, určitě není od věci mít lahvičky doma. A když je nevyužijete v prvních měsících, tak třeba později.

Dudlík je vyvíjen ve spolupráci se zubními lékaři a navrhován designéry. Tvar savičky dudlíku je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Je vždy ve správné sací pozici.

Vývojová hračka Šnek. Tohle kousátko je ručně vyráběné, je ze 100% přírodní gumy. Je to vývojová hračka navržená tak, aby stimulovala koordinaci zraku, hmatu a jemné motoriky. Vhodné od 2 měsíců.
Červená barva je navíc prý ta, kterou rozeznají miminka nejdříve. Tady můžeme mluvit z vlastní zkušenosti, Edgarek ho má a moc ho baví.

Oral Care Rabbit. Tenhle králíček je vhodný už od narození. Jak to? Když ještě miminka nemají zuby? Je vhodný pro čistění pusinky, dásní, aby se odstranily bakterie a miminko si už zvykalo na ústní hygienu. Je z měkoučkého materiálu, takže příjemné na dásničky.

Prsní polštářky. O těhlech vložkách do podprsenky jsem vám už psala pár týdnů po porodu v článku TADY. Bez toho já bych se neobešla už v porodnici a pak několik týdnů doma. I teď je občas používám na noc. Prostě geniální věc a tyhle jsou takové moc příjemné a skvěle sajou.

Kousátko Fáze 1. Extra lehké minikousátko bylo vyvinuto pro první fázi prořezávání zoubků, speciálně v oblasti předních zoubků má zajistit rychlou úlevu.
Je rovnou ve sterilizační krabičce, takže vhodný i na cesty. Má 4 různé struktury povrchů a dva materiály.

Kousátko Fáze 2. A tohle kousátko navazuje na fázi 1. Je vhodné speciálně pro prořezávání stoliček. Jinak u něj platí i ty ostatní body jako u předchozího. :)

Dudlík 0 - 6 měsíců. Silikonový ortodontický dudlík s roztomilým designem #cute :).


BALÍČEK BABY 2 - Pro maminky s větším miminkem/dítětem.
Tak a pokud už máte půl roční mimčo nebo ještě starší, tak jistě oceníte zase tyhle pomocníky. Jdeme se podívat, co v balíčku 2 všechno najdete. 

Zubní kartáčky od 6 měsíců. Set dvou kartáčků se kterými si děti mohou naučit správně a samostatně zoubky čistit.
První krok je kartáček Training Brush s dlouhou úchytkou může držet kartáček rodič spolu s dítětem a trénovat první pohyby s kartáčkem.
Druhý krok First Brush je kartáček, se kterým děti mohou už samy napodobovat pohyby čištění zubů od rodičů.

Sports Cup. Láhev se sportovním uzávěrem, který se otevírá sám a není potřeba rukou. Má neklouzavou rukojeť, takže slibuje pohodlné držení.

Fun To Drink Cup. Z tohohle inovativního hrnečku by se měly děti naučit pít samy. A navíc design je opět roztomilý.

Kousátko na hraní a kousání. Vhodné od 6ti měsíců. Díky tomu, že je nejen na kousání, ale i na hraní, tak mimčo může rozptýlit od bolesti růstu zoubků. Kousací část dosáhne až na stoličky. Střední část je vyklenuté pro přijemné uchopení.

Dudlík od 6ti měsíců. Má opravdu velké díry, takže skvěle bude propouštět vzduch. Je lehounký, se silikonovou savičkou a samozřejmě ortodontický.

Krabička na svačinu. Ideální na cesty. Ochranný kroužek zabraňuje vypadnutí svačiny. Pro pohodlné plnění má velký otvor.

První příbor. Set prvního příboru obsahuje nůž s bezpečným ostřím, vidličku s lehce zašpičatělými hroty a lžičku. Vše má neklouzavý povrch pro pohodlné držení.

Dvě lžíce a ochranné pouzdro. Tak tyhle lžičky máme taky, dávám na nich Edgarkovi kapičky a když lžičku čistím převařenou vodou, tak špička zbělá. Mění tedy barvu podle teploty a to je skvělé, protože při používání na jídlo tak ohlídáte, jestli neni moc horké.
Set obsahuje dvě lžičky. Dlouhá úzká dosáhne i do vyšších skleniček a umožňuje společné držení. Krátká široká lžíce umožňuje samostatné držení.
Ochranné pouzdro je vhodné hlavně na cesty, ale i celkově pro hygienické skladování.Tak a to je vše. To je věcí, viďte? Já věřím, že pokud jste snad některé z těchto produktů MAM neznali, tak jste teď měli možnost se s nimi více seznámit. Pokud by vás zajímaly další detaily o dalších produktech, které tahle značka nabízí, tak mrkněte TADY na MAM Baby web.

Pokud chcete jeden z těchto dvou balíčků vyhrát, tak jděte na můj instagram @ejvifreedom, kde soutěž probíhá. :).

0 COMMENTS ♥

Blog Archive