MILOVANÝ KŘIVÁK + LEDVINKA A KABELKA V JEDNOM

Monday, April 09, 2018


Nebudu lhát, ale k outfit postům se mi nechce vypisovat nějak zvlášť dlouhý článek. Vlastně outfit články beru jako velkou oddychovku, kde jde primárně o fotky a módu. Snad to vnímáte taky tak. A alespoň udělám třeba i trochu radost těm, kteří sem ještě stále chodí kvůli módě. Já si totiž dost dobře uvědomuji, že už zdaleka nejsem jen fashion blogerka.
S hezkým počasím se ale vždycky neuvěřitelně těším na změnu, na nové outfity, na jarní outfity. To se nezměnilo ani s mou rolí mámy. A na jaký kousek se po zimě těším vždycky nejvíc? Na nesmrtelný křivák. Kožený křivák je jednoznačně můj nejoblíbenější kousek v šatníku. Často v obchodech i na eshopech koukám na různé kabátky, ale pak si vždycky řeknu, že nějaké jarní kabáty mám a kupovat další je zbytečný, protože beztak ke všemu tahám koženou bundu. Takže ten se tady už objevil tak stopadesátkrát :). Je to ukázka toho, že jsou kousky v šatníku, do kterých se vážně vyplatí investovat.
A co mě aktuálně hodně baví z letošních trendů, tak to jsou tyhle ledvinky a kabelky v jednom. Tuhle teď nosím furt. K tomu mám už jen kočárek s velkou taškou a tady v té malé mám své věci při ruce a je to neuvěřitelně pohodlná záležitost.  

Máte taky nějaký zásek v módě, jako já s křivákem? A co ten trend elegantních ledvinek, které jdou nosit i takhle cross body, líbí? Dejte vědět. A mějte krásný prosluněný týden!

bunda / jacket - ZARA (old)
šála / scarf - BURBERRY
triko / t-shirt - ZARA
kalhoty / trousers - ZARA
kabelka / handbag - COS
boty / shoes - GANT
brýle / sunglasses - TOUS
náhrdelníky / necklaces - EMKA Prague, MOOYYY, TOUS

9 COMMENTS ♥

 1. To vypadá víc než skvěle! Zase něco jinyho, fajn změna! Je to hezkej trend, ale ještě jsem nenašla fakt peknou ledvinku, kterou bych si musela nutně koupit.

  ReplyDelete
 2. Outfit se mi na tobě hodně líbí :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 3. Tohle je bomba, strašně ti to sluší! 😍

  ReplyDelete
 4. Ty kalhoty??? Totální must have ❤️❤️❤️

  ReplyDelete
 5. Krásne, konečne.

  ReplyDelete
 6. skvelý outfit :) veľmi sa mi páčia aj tie slnkom zaliate fotky :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 7. Výborný outfit. Ja to mám s koženou bundou úplne rovnako. Mám plno iných bundičiek ale stále nosím jednu a tú istú koženú už roky. A pokiaľ ide o ľadvinku, tak sa mi to celkom zapáčilo a už hľadám tú svoju :)

  NITA
  NEW POST

  ReplyDelete
 8. Krásný, pohodový outfit, má to šmrnc :-)

  ReplyDelete
 9. Nádhera! Ty kalhoty jsou kupované ted? náhodou odkaz na ně?

  ReplyDelete

Blog Archive