TAM, KDE LUXUSNÍ ZBOŽÍ DOSTÁVÁ DRUHOU, TŘETÍ, ČTVRTOU ŠANCI

Wednesday, April 25, 2018


Když moje oblíbené Luxury Bags na instagramu představilo nový samostatný projekt The Bags, byla jsem zvědavá, ale zároveň jsem ne úplně přesně chápala o co jde, respektive v čem se to liší právě od Luxury Bags. Také luxusní zboží s garancí originality, také za skvělé ceny (teda spíš za ještě mnohem nižší) a také k dostání v Luxury Bags v Týnské uličce.

Znáte to, kdo se bojí se zeptat, nic neví... Takže když jsem se s holkama z Luxury Bags viděla, na tohle jsem se přesně zeptala, v čem je rozdíl? Z vysvětlení bylo hned hodinové milé povídání, ostatně jako vždycky, drbání (nejen o kabelkách), až jsme z toho vymyslely pro vás soutěž o kabelku Louis Vuitton.

Ale to předbíhám :). Takže co že je The Bags? Není na tom nic složitého nakonec. Luxury Bags funguje už dlouhá léta, je skutečně o tom luxusním zboží nejznámějších designerských značek, které dostává druhou šanci, mnohdy je v perfektním stavu, že byste ho nepoznali od zboží nového, má kamenný obchod a zároveň eshop. Oproti tomu The Bags je zboží opravdu za zlomky původních cen, některé kousky jsou zlevněný až o 90%, a to proto, že se jedná například o: více nošené zboží, méně známe značky, výrazně starší kolekce... a troufám si říct, že tam nedominují tolik kabelky, jako spíš boty, doplňky, různé drobné doplňky, šperky a také oblečení, a to všechno pouze v kamenné prodejně. Je to oddělená část v Luxury Bags (prozradím vám, že časem budou nejspíš dvě prodejny samostatně) a pokud jde o online, tak The Bags můžete sledovat na instagramu, kde sem tam ukazují nějaké kousky, které do prodejny půjdou. Není možné si je přes instagram koupit ani rezervovat. Opravdu vše je k dostání jen v kamenné prodejně v Týnský uličce. Tím, že The Bags nemá eshop ani jinou formu online prodeje jim právě umožňuje soustředit se na zboží, nabírat více věcí pro ještě bohatší sortiment, na druhé straně to nezdržuje průběh Luxury Bags.

Třeba takovýhle baťužek Coccinelle byl asi o 80% levnější oproti ceně nového.

Takovéhle drobnůstky, jako malé peněženky, pouzdra, přívěsky atd. se v The Bags objevují často, tam si vybere fakt každý :).

Tady jsem byla já ve fázi rozhodování, jestli baťůžek vzít nebo ne.

Nakonec jsem si ale vybrala přívěsek Prada na svou Prada kabelku a také kožený pytlík Burberry, oboje bylo celkem za asi 3 tisíce. Tyhle drobnosti já ráda :). Pokud i vy, určitě se do The Bags zajděte mrknout a "zalovit" si :).

A jak už jsem zmínila, na mém instagramu si budete moct zasoutěžit o kabelku Louis Vuitton, kterou právě The Bags pro vás věnovalo. Tak se určitě stavte.:)

4 COMMENTS ♥

 1. celá myšlienka obchodu je super :) vybrala si si pekné veci ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. Jee, super. Az budu v Praze, musim se tam zastavit a udelat si radost. Zatim jsem vyuzivala jen eshop LB. Diky za informaci. Misa

  ReplyDelete
 3. Batůžek mi k tobě strašně sedí, škoda, žes ho nakonec nevzala :)

  ReplyDelete
 4. Ubohé...děláš reklamau za pitomou klíčenku a pytlík????za ošuntělé,už nemoderní kabelky a boty,bych nedala ani korunu..a půjčit si značkovou kabelku a tvářit se,že je má ?????To je pouze pro takové zoufalce,jako jsi Ty... :-) Nela

  ReplyDelete

Blog Archive