AHOJ LÉTO!

Friday, June 29, 2018


Nedávno jsem přijela na bazén k ségře a když moje čtyřletá neteř viděla to La Roche-Posay My UV Patch srdíčko, hned zahlásila, že ho měla na dovolený, odkud se zrovna vrátili, taky. A to slibuju, že o mé spolupráci s touhle značkou nemá ani tucha :D. A stejně tak ani ségra :). Ale v týhle opalovací kosmetice zkrátka jedeme všichni, už pár let a pro mě je zrovna tohle jedna z těch spoluprací, kdy značku můžu označit jako svůj love brand.


A co že je to ten My UV Patch? To je tahle tenoulinká "tetovačka", kterou si nalepíte na kůži a funguje jako senzor slunečního záření. Je pružná a prodyšná, takže o ní pocitově vůbec nevíte. Neobsahuje žádnou elektroniku, ale přesto funguje s mobilní aplikací. Je to právě díky tomu složení modrých a bílých kostiček, mobilní aplikací snímáte tohle srdíčko a appka vám ukáže, jak na tom jste s UV zářením, jestli jste dostatečně namazaní, nebo už se máte zase máznout. Je to vhodné i pro citlivou pokožku a zcela nezávadné i pro dětskou pokožku. Neprodává se samostatně, buď ho dostanete k nákupu produktů La Roche-Posay Anthelios a nebo je vyhrajete v mé soutěži, která běží na instagramu :).
K My UV Patch se můžete dočíst další podrobnosti TADY a podívat se na hezké video TADY.


Já jsem poměrně bledá, opaluju se ne úplně dobře, naopak mám tendence se rychle spálit, takže mazání je u mě povinnost. Obličej si mažu krémem s faktorem 50+ už od jara. Úplně miluju právě od La Roche-Posay BB cream s SPF 50+, ten teď používám denně. Buď pak na něj dám ještě make-up a nebo když je fakt vedro nebo se mi nechce moc líčit (nebo nikam nejdu), tak používám jenom samotné to BB.


Pokud jde o Edgárka, tak toho sluníčku nevystavuju. Ale jsou situace, kdy se prostě i on na sluníčku ocitne - ručičky a nožičky v kočárku, nebo když ho vyndám z kočárku a jsme někde venku. Ne vždy je všude stín a ne všechno zakryje oblečení, čepička, takže nosím v tašce pro jistotu i pro něj krém, když by byla potřeba, nemažu hned při prvním paprsku, ale jakmile bych měla pocit, že je Edgar na sluníčku víc/déle. La Roche-Posay má krémy pro děti, ale ty jsou vhodnější až tak od nějakých dvou let, oproti tomu tohle mléko je pro miminka už od 6ti měsíců. Je speciálně formulováno pro jemnou pokožku nebo pokožku se sklonem k atopii miminek. Takže to je moc fajn!

Nezapomeňte tedy mrknout ke mně na instagram, protože tam mám pro 3 z vás balíček, který obsahuje právě tenhle La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics SPF 50+ pro miminka a k tomu 3x My UV Patch.


2 COMMENTS ♥

  1. Veľmi pekný článok, dosť ma zaujalo to srdiečko, super nápad! :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    ReplyDelete
  2. Skvely letni clanek!

    The Gown 👗 http://www.thegown.cz

    ReplyDelete

Blog Archive