WE ARE FAMILY

Thursday, August 02, 2018


Rok se s rokem sešel a my se opět ocitli na Divoké Šárce, v podvečer, v horkých letních teplotách. Rozdíl byl v tom, že Edgarek už nebyl v břiše, ale s námi :). Jedno rodinné focení už jsme sice měli za sebou, v únoru, ale jak už to tak u dětí bývá, jejich rozpoložení nenaplánujete a v tom únoru si to zkrátka a jednoduše nesedlo. Edgarek to proplakal a fotky prostě nedopadly.

Tak jsme si říkali, že ten čas, kdy bude mít náladu "pózovat" bude nejspíš až ještě trošku povyroste. Navíc jsme si focení chtěli užít už s trošku větším miminkem, se kterým se dá trošku blbnout :). A hlavně jsme si rovnou chtěli počkat na hezké počasí a udělat fotky venku. Všechno se děje pro něco, takže když mi napsala sympatická Nicole Kotrbová, že jestli bychom nechtěli udělat rodinné fotky, bylo to zkrátka jako na zavolanou, byl to přesně ten pravý čas, kdy už jsme o focení opět uvažovali a tak se to sešlo všechno takhle skvěle. Její práci jsem znala z instagramu a s radostí lajkovala, ale i tak jsem byla jsem zvědavá, jaké to bude.

Jak už jsem psala na instagramu, mám za sebou zatím vždy dobré zkušenosti s fotografy. Nicméně tohle pro mě bylo nejosobnější, tohle bylo zatím úplně nejvíc vpuštění někoho nejen mezi nás s manželem, ale mezi naši rodinu s Edgarem. Obzlášť, když Edgarek není žádný instagramový dítě :).

A víte co vám zcela upřímně povím? Od prvního podání ruky jsem měla pocit, jako když se po delší době vidim s kamarádkou, jako když mám trávit čas s někým, kdo je mi blízký, koho znám. Žádná křeč, žádné nucené rozhovory, všechno si to tak nějak ihned sedlo. Myslim si, že být rodinný fotograf je pěkně těžká disciplína. Zachytit přirozenost, emoce, lásku, to není jen tak a nenabourat při tom tu pravou atmosféru, ale naopak ji podpořit, to je velké umění. Nicole se tohle povedlo na výbornou a mně osobně hrozně sedí to, že je to máma dvou holčiček, protože je jednoduše vidět, že to s dětma umí a uměla to i s našim Edgárkem. Máme opravdu nádhernou sérii rodiných fotek, při kterých se mi tají dech, když si je zas a znovu prohlížím, máme naprosto dokonale zachycené upřené pohledy Edgara, jeho smích, jeho dětskou bezprostřednost. Jednu společnou, kde jsme vidět všichni tři, jsem dávala před časem na instagram. Tady je výběr těch, kde mu do tváře vidět neni, a i tak jsou to fotky překrásné a myslím, že z nich ta amtosféra dýchá skvěle.
Ještě dodám, že všechno bylo naprosto profesionální, fotky jsme dostali fakt rychle a ještě nás pak Nicole potěšila zásilkou několika vytištěnými v ručně dělaném pouzdře.

Takže pokud hledáte rodinné focení v Praze, za Nicole dávám ruku do ohně. Mrkněte na její web TADY. Pro nás je to člověk, kterého jsem s radostí vpustili do našeho života a bude nám ctí si ji najímat na rodinné focení pravidelně.


Děkujeme za nádherný zážitek Nicole a za úchvatnou památku.

6 COMMENTS ♥

 1. Krásné fotky !!!
  Paní fotografka čarovala a vyčarovala přenádherné snímky Vaší rodiny. Líbí se mi i to že Edgárek není instagramové dítě jako většina dětí ostatních.

  ReplyDelete
 2. To je boží! ♡ nádherný fotky

  ReplyDelete
 3. Fotky jsou dokonalé. :) Prostředí, vy, sluší Vám to. :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 4. Nádherné fotky, otograf musel být hodně šikovný :)

  FIT MADDIE

  BLOGEREM

  ReplyDelete
 5. Nádherné fotečky <3 Moc vám to všem sluší!!

  www.zivotskojencem.cz

  ReplyDelete

Blog Archive